דר' גפשטיין מזמין אתכם לפגישת ייעוץ ואבחון מקצועי ללא עלות!

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות:

דר' גפשטיין מנהל מרפאת שיניים רב תחומית המתמקדת בהשתלת שיניים.
עם ניסיון של 27 שנים ברפואת שיניים ו-20 שנות ניסיון בהשתלות שיניים, לרבות שיקומי פה מלאים, פרוצדורות כירורגיות מורכבות ומאות רבות של השתלות שיניים ביום אחד.

המלצה של חיה בן ניסים:

המלצה של סיימון:

המלצות על ד"ר גפשטיין:

 

חשיפת שתלים בתהליכי שיקום דנטלי

חשיפת שתלים מתבצעת במרפאה לאסתטיקה דנטלית בניהולו של דר. גפשטיין, כחלק מתהליכי שיקום דנטלי מדורג. ניתן להימנע מחשיפת שתלים במקרה של שתלים ביום אחד.

חשיפת שתלים

שתלים ביום אחד – פרוצדורה בכירורגיה דנטלית ממוחשבת שתוצאותיה מהירות ויפות כאחת

אנו ממליצים על הליך שיקום הפה ביום אחד. מוזמנים לפנות אלינו ולקבוע פגישה ראשונית ללא התחייבות לצורך הערכה אם מצבכם מאפשר את ההליך שתלים ביום אחד. לפרטים פנו אלינו בטלפון 052-8908940 נשמח לעמוד לשירותכם.

האם חייבים לבצע חשיפת שתלים?

חשוב להדגיש במרפאת דר. איל גפשטיין מאפשרים לכם להימנע משלבי ביניים (כולל הימנעות מהצורך בחשיפת חניכיים). על ידי שימוש בטכנולוגיות ייחודיות ומתקדמות של השתלות שיניים ממוחשבת. פרוצדורה זו של שתלים ביום אחד מאפשרת ביצוע כל השלבים בפרוצדורה כירורגית אחת ובכך, צמצום משמעותי של זמן ההחלמה ואי הנוחות אותם חווה המטופל.

חשיפת השתלים בהשתלות שיניים מדורגות

חשיפת שתליםהשתלות שיניים בתהליכי שיקום הפה מדורגים, מתבצעות במספר שלבים. שלבים אשר את חלקם ניתן לבצע בטיפול אחד וזאת בהתאם למצב החניכיים, השיניים ועצמות הלסת של המטופל.

שלב מקדים הוא ביצוע עקירה של שיניים קיימות ו/או הכנה של העצם לאפשר את קליטת השתל והצבתו של השתל הדנטלי במקום השורש של השן המקורית.

השלבים בשיקום דנטלי מדורג, הם שלב הצבת שתל הדנטלי שלאחריו נדרשת החלמה. שלב חשיפת חניכיים לצורך התאמת הניצב שעליו ייבנה הכתר ולאחר מכן שלב השיקום. התאמת השן היחידה או לחלופין בהשתלת שיניים מרובות, הגשר או מכלול השיניים שאמורות להיתמך על ידי השתל הדנטלי.

חשוב לזכור כי לעיתים מתעורר הצורך לבצע עקירה, השתלת עצם ו/או הרמת סינוס בטרם ניתן לקבע את השתל למקומו המיועד. בהתאם לכך תהליכי ההחלמה עשויים להמשך זמן ממושך מכיוון שבין שלב לשלב יש להמתין להחלמה. החלמה של החניכיים ובעיקר לבניית העצם וקליטתו של השתל והטמעתו בעצם הלסת אשר הכרחיים לביצוע המשך התהליך המדורג.

שלב חשיפת שתלים

במרבית המקרים חשיפת שתלים הוא השלב שבו לאחר הצבת השתל במקומו של השורש. מתרחשת החלמה של החניכיים שכתוצאה ממנה החניכיים סוגרים ומכסים על השתל עצמו. לעיתים באופן מלא ולעיתים באופן חלקי.

תהליך חשיפת השתלים עצמו הינו פעולה בכירורגיה דנטלית לכל דבר ועניין. לעיתים מתבצעת החשיפה בפעולה פשוטה תוך שימוש באלחוש מקומי וביצוע חיתוך מינורי שאינו דורש תהליכי החלמה ממושכים. לעיתים בשלב החשיפה של שתלים יש להיעזר בתפרים על מנת לאחות את חלקי החניכיים שאותם נאלץ הרופא המטפל לחשוף על מנת להגיע אל השתל. במקרים אלה יש צורך בביצוע הרדמה מקומית על מנת להימנע מאי נוחות מיותרת. חשיפת שתלים הנה הכנה ואף מהווה חלק מתהליך השיקום הדנטלי כאשר עושים שימוש בשתלים דנטליים.

שתלים ביום אחד ללא חשיפת חניכיים

חשיפת שתליםבהליך שתלים ביום אחד, ניתן לבצע את כל השלבים במפגש הטיפולי היחיד, שבו נעשה שימוש בטכנולוגיות כירורגיה דנטלית המתקדמות ביותר ומכאן שבהליך שיקום הפה ביום אחד אין צורך לבצע חשיפת שתלים מאחר ולא ניתן לחניכיים זמן החלמה ספציפי בו הם עלולות לכסות על השתל הדנטלי.

אנו במרפאת דר. איל גפשטיין ממליצים ככל האפשר לבחור בפרוצדורה זאת, בהיותה חסכונית באופן משמעותי הן בעוצמת הטראומה המצטברת, כתוצאה מריבוי שלבים כירורגיים. ובנוסף תהליך זה של שתלים ביום אחד, מאפשר לגוף לגייס את מירב כוחות ההחלמה שלו, על מנת להתמודד עם הטראומה של טיפול חד פעמי. טיפול בכירורגיה דנטלית שהוא אמנם מורכב, אך עוצמת הטראומה הגלומה בו לגוף. פחותה משמעותית, מעצמת הטראומה המצטברת בתהליך שיקום הפה המדורג.

שתלים ביום אחד או תהליך מדורג הכולל חשיפת חניכיים

כפי שציינו התהליך המדורג של שיקום דנטלי הינו תהליך מסורתי שבו מתבצעות פרוצדורות כירורגיות מרובות, על פני מספר מפגשים. תהליכים כירורגים אשר ביניהן יש לאפשר תהליכי החלמה ממושכים. תהליכי החלמה אשר כרוכים בתחושות אי נוחות ואף כאבים אשר לעיתים עלולים להימשך זמן רב. בהליך שתלים ביום אחד מרכז הרופא המטפל את כל הפרוצדורות למפגש יחיד ומצמצם את אי הנוחות של המטופל.

חשוב לציין כי אחד הנימוקים החשובים ביותר לבחירה בהליך שיקום הפה ביום אחד, הוא התוצאה הנלווית לתהליך מדורג הכולל בתוכו עקירת שיניים חלקית או מלאה. מחקרים בתחום רפואת השיניים הוכיחו באופן חד משמעי, כי כאשר מתבצעת עקירה או נפילה של שיניים כתוצאה מתהליכי פגיעה חיצונית או קלינית בחניכיים. כאשר משאירים את הפה במצב של שיניים חסרות מתחילה להתרחש התמוססות טבעית של העצם. מקורו של התהליך הוא בכך שהגוף מזהה את עצמות הלסת כחסרות תפקיד (מחוסר שיניים), ומתחיל לפרק ולהמיס אותן.

הנזק קצר הטווח של תהליך זה הוא הצורך בביצוע השתלת עצם לצורך הצבת שתל דנטלי. והנזק ארוך טווח של הליך טבעי זה היא עיוות של עצמות הלסת ובעקבות כך של מראה הפנים.

זאת היא סיבה נוספת וחשובה שבגינה אנו במרפאה לאסתטיקה דנטלית של דר. איל גפשטיין ממליצים להיערך ולבחור ככל האפשר בתהליך השתלת שיניים ביום אחד.

חשיפת שתלים מתבצעת במרפאה לאסתטיקה דנטלית בניהולו של דר. גפשטיין, כחלק מתהליכי שיקום דנטלי מדורג. ניתן להימנע מחשיפת שתלים במקרה של השתלת שיניים ביום אחד. פרוצדורה בכירורגיה דנטלית ממוחשבת שתוצאותיה מהירות ויפות כאחת.

לתיאום פגישת ייעוץ וצילום מקיף ללא עלות:

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות:

רוצים לחסוך מעל 50 אחוז על הטיפול?
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות וייעוץ מקצועי בחינם!
קבל הטבה מיוחדת!

קבלו את המחירים הטובים ביותר לכל סוגי הטיפולים
 ובדיקת אבחון ללא עלות!

 
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות!
Call Now Button דילוג לתוכן