דר' גפשטיין מזמין אתכם לפגישת ייעוץ ואבחון מקצועי ללא עלות!

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות:

דר' גפשטיין מנהל מרפאת שיניים רב תחומית המתמקדת בהשתלת שיניים.
עם ניסיון של 27 שנים ברפואת שיניים ו-20 שנות ניסיון בהשתלות שיניים, לרבות שיקומי פה מלאים, פרוצדורות כירורגיות מורכבות ומאות רבות של השתלות שיניים ביום אחד.

המלצה של חיה בן ניסים:

המלצה של סיימון:

המלצות על ד"ר גפשטיין:

שתלים לשיניים – שתל דנטלי

דר גפשטיין שתלים לשיניים ללא כאבים, רוצים לשמוע עוד? לתאום פגישת ייעוץ עם דר גפשטיין ללא תשלום וללא התחייבות מלאו את טופס צור קשר, ונציג יחזור אליכם בתוך 24 שעות.

שתלים לשיניים

שתלים לשיניים

דר' איל גפשטיין מזמין אתכם לקבוע פגישה אישית ללא התחייבות ולשמוע על תהליך השתלות שיניים במרפאתו, החל משיטות העבודה המתקדמות בעזרתם אנחנו מבצעים את כל הטיפול ביום אחד, הרדמה מקומית, לפגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו 052-8908940 או מלאו את הטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

למרות שתהליך שגרתי להשתלת שיניים לוקח בדרך כלל מספר חודשים וכולל ביקורים רבים אצל הרופא, דר' איל גפשטיין משתמש בטכנולוגיית השתלים הדנטליים המפותחת וכך, בהתאם למצבו של המטופל, התהליך אורך בין יום ועד שלושה ימים עם מינימום כאבים ומקסימום תוצאות, צור עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

אנשים רבים בארץ ובעולם נאלצים להתמודד עם שיניים פגועות הדורשות עקירה והחלפה בשיניים חדשות. כמעט בכל מצב של עקירת שיניים ניתן לשקול השתלה מכיוון שלא מקובל להשאיר פה ללא שן.

אדם עלול לאבד את שיניו בעקבות: ריקבון השן, טיפול שורש שנכשל, מחלת חניכיים חריפה (פריודונטיטיס), גרימת טראומה לפה, שחיקה, או פגמים מולדים.

מידע על השתלת שיניים

כאשר השיניים נושרות או נעקרות יש למלא את החלל שנוצר בהקדם שכן מחסור בשיניים אינו רק משפיע מבחינה אסתטית הוא אף פוגם ביכולת הדיבור ובפונקציית הלעיסה. אם השן החסרה אינה מוחלפת בזמן, השיניים שמסביבה מתחילות לזוז. שיניים שזזות יוצרות סדקים חדשים בהם הפלאק ״מתחבא”, דבר שעלול לגרום לעששת שגוררת מחלות חניכיים, ספיגת עצם ואף עלולה להוביל לאובדן שיניים נוספות. אחת הדרכים הפופולריות להשבת המנשך התקין היא השתלות שיניים (Dental Implants). שתלים ,ברפואת שיניים ,הם בעלי צורה גלילית (בד"כ בורגיים) מסגסוגת מתכתית שנקראת טיטניום . בבורגי סגסוגת הטיטניום השתמשו ברפואה האורטופדית ,לקיבוע שברים בעצמות ,הרבה לפני שהחלו להשתמש בהם לצרכי השתלות שיניים. כיום,בעזרת שתלים ניתן להימנע מהצורך בתותבות, אפשרי להתקין גשרי שיניים מבלי לפגוע בשיניים בריאות סמוכות למקום שיניים שחסרות.

למרות שיש מספר חלופות לטיפול בשיניים חסרות, אף אחת מהן לא הוכחה כיעילה ועמידה באותה מידה כמו השתלים. ההצלחה בשתלים איננה עוד מוטלת בספק. עד היום יצאו לאור אלפי פרסומים שהראו רמת הצלחה גבוהה בהשתלות של כל אזורי הפה. במקרים רבים, שתלים הם הבחירה ההגיונית היחידה לשיקום של התפקוד המלא של השיניים והאזורים התומכים בהן.

השתלת שיניים היא ההליך המשמעותי ביותר בענף רפואת השיניים. בשלושת העשורים האחרונים, חל שיפור משמעותי בטכניקת ההשתלה והיום כבר אין כל סיבה להישאר ללא שיניים. ישראל נחשבת למעצמה עולמית בתחום השתלות שיניים. שיעור השתלות השיניים שבה הוא הגבוה בעולם ביחס לאוכלוסייה – 400 שתלים לכ-10,000 מתרפאים. היתרון בטיפול השתלת שיניים הוא שמדובר בשינוי מהיר יחסית, בריאותית ואסתטית כאחד.

למרות שתהליך שגרתי להתקנת שתל דנטלי לוקח בדרך כלל מספר חודשים וכולל ביקורים רבים אצל הרופא, ד"ר איל גפשטיין משתמש בטכנולוגיית השתלים הדנטליים המפותחת וכך, בהתאם למצבו של המטופל, התהליך אורך בין 1-3 ימים עם מינימום כאבים ותוצאה ברמה גבוהה.

לתיאום פגישת ייעוץ וצילום מקיף ללא עלות:

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות:

רוצים לחסוך מעל 50 אחוז על הטיפול?
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות וייעוץ מקצועי בחינם!
קבל הטבה מיוחדת!

קבלו את המחירים הטובים ביותר לכל סוגי הטיפולים
 ובדיקת אבחון ללא עלות!

 
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות!
Call Now Button דילוג לתוכן