דר' גפשטיין מזמין אתכם לפגישת ייעוץ ואבחון מקצועי ללא עלות!

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות:

דר' גפשטיין מנהל מרפאת שיניים רב תחומית המתמקדת בהשתלת שיניים.
עם ניסיון של 27 שנים ברפואת שיניים ו-20 שנות ניסיון בהשתלות שיניים, לרבות שיקומי פה מלאים, פרוצדורות כירורגיות מורכבות ומאות רבות של השתלות שיניים ביום אחד.

המלצה של חיה בן ניסים:

המלצה של סיימון:

המלצות על ד"ר גפשטיין:

כירורג שיניים

ד"ר גפשטיין כירורג שיניים בפתח תקווה מציעה שירותי כירורגיית שיניים, כירורגיית פה ולסת הכוללים השתלת עצם לצורך קיבוע שתל דנטלי, הרמת סינוס, ביצוע השתלות שיניים לצורך קיבוע שתל דנטלי, ועקירות שיניים.

עקירות שיניים

לתיאום פגישה עם ד"ר גפשטיין, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו 052-8908940, ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותכם, ולענות על כל שאלה.

הרמת סינוס

כחלק מהליכי הכירורגיה של קיבוע שתל דנטלי בחלקים האחוריים של הלסת העליונה, לעיתים אנו נזקקים לבצע הליך כירוגי שנקרא הרמת סינוס, בכדי ליצור נפח לעצם ובסיס איתן לקליטת השתל הדנטלי בהצלחה. ד"ר איל גפשטיין כירורג שיניים מבצע שני סוגי הרמת סינוס: הרמת סינוס פתוחה, והרמת סינוס סגורה. אצלנו ההליך מבוצע ביום אחד ובהרדמה מקומית, בכדי למנוע אי נוחות אפשרית ככל האפשר.

השתלת עצם

פרוצדורת כירורגיה נוספת הינה השתלת עצם. בעת הליך קיבוע שתל דנטלי לעיתים נתקלים במצב בו בסיס העצם עליו אמור להתקבע השתל הדנטלי אינו מספק דיו לשמש כבסיס טוב לנשיאת השתל הדנטלי, ליציבותו, ועמידותו לאורך שנים. הקליניקה של ד"ר איל גפשטיין כירורג שיניים מבצע השתלת עצם מקצועית בשיטות שונות לפי מצב הפה. אנו נבצע סקירה ונתאים לכם את השיטה המתאימה ביותר, והכל ביום אחד.

שתלים, שתל דנטלי

אחד מהליכי הכירורגיה הנפוצות ביותר הוא ביצוע שתלים דנטליים. במהלך השנים, לאחר שטיפול השורש, והכתר שבא בעקבותיו מיצה את יכולתו המקסימלית, לא מן הנמנע הוא לבצע קיבוע שתל דנטלי. מעבר לפן האסתטי, החשיבות בהשלמת החלל שנוצר בפה בעקבות שן חסרה היא עליונה ולה השפעות ארוכות טווח שרצוי מאוד להימנע מהם. ד"ר גפשטיין כירורג שיניים מתמחה בקיבוע שתלים דנטליים. בעזרת הציוד הטכנולוגי המתקדם שברשות הקליניקה, טיפול כואב וממושך בקליניקות אחרות, הפך לטיפול עם מינימום כאבים, ומקסימום תוצאות במשך טיפול קצר של מספר ימים.

עקירת שיניים

הבסיס לכל הכירורגיה של השיניים הוא עקירת שיניים. לא משנה כמה נשמור על היגיינת השיניים, לא נוכל למנוע ב-100% דלקות, וזיהומים שונים, ולעיתים עקירת שיניים הינה בלתי נמנעת. ד"ר איל גפשטיין כירורג שיניים, אנו מבצעים את כל סוגי עקירות שיניים לרבות עקירות שיני בינה, עקירות לצורך טיפול שורש, עקירות לצור קיבוע שתל דנטלי ועוד.

לפרטים נוספים אודות שירותי כירורגיה המבוצעים בקליניקה של ד"ר גפשטיין , ולתיאום פגישה לביצוע הליכי כירורגיה פה ולסת והשיניים, התקשרו 052-8908940 ונשמח לעמוד לשירותכם.

לתיאום פגישת ייעוץ וצילום מקיף ללא עלות:

מלאו את הפרטים וקבלו אבחון רפואי מלא הכולל צילום ובדיקה ללא עלות:

רוצים לחסוך מעל 50 אחוז על הטיפול?
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות וייעוץ מקצועי בחינם!
קבל הטבה מיוחדת!

קבלו את המחירים הטובים ביותר לכל סוגי הטיפולים
 ובדיקת אבחון ללא עלות!

 
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות!
Call Now Button דילוג לתוכן